Přehled poskytovaných právních služeb:

Zastupujeme naše klienty při vypořádávání restitučních nároků.
Přejít na detail
Proč zvolit advokátní úschovu? Advokátní úschovu peněz doporučujeme našim klientům využívat jednak v situaci, kdy potřebují ochránit své peníze aniž jsou účastníky nějakého smluvního vztahu - Advokátní úschova peněz Advokát...více v příspěvku.
Přejít na detail
Naše advokátní kancelář se mimo jiné zaměřuje na poskytování právních služeb městům a obcím. Podobně, jako klientům ze soukromé sféry, jsme vám připraveni poskytnout právní pomoc v oblasti přípravy a revize smluv,...více v příspěvku.
Přejít na detail
Zastupování klientů před soudy a rozhodčími orgány činí základ služeb poskytovaných naší advokátní kanceláří, ať již se jedná o vymáhání pohledávek nebo ochranu jiných zájmů našich klientů. Nabízíme však více než...více v příspěvku.
Přejít na detail
Poradíme vám při sjednávání, změnách a ukončení smluvních vztahů, při uplatňování nároků z porušení smluvních i jiných povinností. Navrhneme či zrevidujeme pro Vás smlouvy a jiné písemné materiály. Budeme jednat...více v příspěvku.
Přejít na detail
Nabízíme vám své profesionální služby v oblasti trestního práva. Našim hlavním cílem je poskytovat klientům co nejpřijatelnější výsledek případu. V oblasti trestního práva dále nabízíme služby především v rámci obhajoby...více v příspěvku.
Přejít na detail
office@akcavarova.cz777 073 527
ČAK EČ: 14545
Datová schránka: qwwmjtv